פקוטוקול: אסיפה כללית מיוחדת מיום ‏יום חמישי כ"ו תמוז תשע"א ה-28 ליולי 2011

נוכחים:

אדמוני חיים, אדמוני יהודית, ארליך בברלי, ארליך אדריאן, אשל מרדכי אשל עדנה, בלאו נתן, גולדשטיין אייל, גולדשטיין פסח, גולדשטיין  יהודית, בן ציון הדר, הייבין מייקל, הר-חן איתיאל, ווינטראוב יעקב דוד, וילנר יצחק, וינקלר יצחק, וינקלר חנה,טיקוצ'ינסקי פנחס, טירנובר מני, ברק כהן, לוין נעם, לנג יצחק, לנג רותי, מוסן לוי, מייזל גואנה, מייזל גוני, נומברג יפית, נומבר יאיר,, פלץ אלי, פנטה ששון, קורץ ארי, קיי אליזבט,קיי בארי, שמעוני גיורא 

על סדר היום: קבלת החלטה ובחירה בין חלופות בניית בית המדרש

גיורא שמעוני נבחר ברוב כיו"ר האסיפה

מר חיים אדמוני - יו"ר הועד - הציג את המצב בו נעצרה הבניה לאור חוסר הסכמה בוועד העמותה והתפטרות הגזבר בעניין השינוי המוצע בבניית בית המדרש והוספת מרפסת הפנימית מבית המדרש לעבר בית הכנסת, כמו גם בשל ההשלכה שעשויה להיות על אופי בית הכנסת, ותוספת התקציב הנדרש בסך של כ-12 אלף ₪.

מר מרדכי אשל – הגיזבר הפורש – הציג את התוכנית לפיה בית המדרש תוכנן להיות קודם כל כבית מדרש, תוך מתן אפשרות לקיים שיעורים מבלי להפריע למהלך התפילה, כאשר במועדים מיוחדים הוא ישמש כהרחבה לעזרת נשים. ההתקשרות עם הקבלן נעשתה לפי סכום של 185 אלף ₪ (הכולל מע"מ).

מר לנג – חבר העמותה, אדריכל, פעל בהתנדבות לצורך תכנון בית המדרש – הציג את החלופות, כפי שהובאו לידיעת החברים במייל ביומיים שקדמו לאסיפה, תוך הצגת עמדה המעדיפה את החלופה עם המרפסת.

נמסר שמהנדס נשכר לבדוק את התוכניות ומשטח המרפסת וקבע, לאור בדיקתו, כי אין כל בעיה מבחינה הנדסית והמשטח הקיים יכול לשאת את העומסים. כמו כן נמסר כי אין צורך באישורי בניה מעבר לאלה הקיימים כיוון שמדובר בשינוי פנימי.

החלופות הועלו להצבעת החברים:

חלופה א' – לפי התוכנית המקורית ללא המרפסת – הצביעו בעד: 13 חברים

חלופה ב' – הוספת המרפסת בתוספת עלות של 12 אלף ₪ - הצביעו בעד: 19 חברים

החלטה: לבחור בחלופה ב' בתוספת תקציב של 12 אלף ₪ שיועבר מתקציב שוטף.

עמותה

אין לך חשבון? הצטרפו עכשיו!

כניסה לחשבון